21 בנובמבר 2016 – 8:08 | אין תגובות

הדסה: נחתם הסכם לשיתוף מחקר בינלאומי בתחום פגיעות חוט השדרה
שיתוף הפעולה הייחודי עם קרן ריק הנסן- על שמו של משותק הרגליים שהפך לאתלט פראלימפי בינלאומי

הסכם לשיתוף פעולה ייחודי נחתם בין בית החולים הדסה לבין קרן …

קרא עוד »
רפואה

בריאות

נשים

פלסטיקה

הריון

ראשי » אסתטיקה, כללי

"כללית אסתטיקה" בקרית ביאליק תקיים ערב חוויתי לנשים

פורסם על ידי ב 16 במרץ 2010 – 18:43אין תגובות

כללית אסתטיקה תקיים ערב מיוחד לנשים באזור הקריות בנושא הזרקות לפיסול והצערת הפנים

מרפאת כללית אסתטיקה בקרית ביאליק תקיים ערב חוויתי לנשים בנושא יופי והצערת פנים. האירוע יתקיים ביום ד',24.3.10 בשעה 18.30 במרפאת כללית אסתטיקה ברחוב המייסדים 7 ( קומה 2) מגדלי הקריון, קרית ביאליק.

אל האירוע המיוחד יוזמנו נשים מאזור הקריות והסביבה ,המשתייכות לכל קופות החולים. במסגרת הערב יעברו המשתתפות טיפול בפיסול ועיצוב הפנים באמצעות הזרקות להצערת עור הפנים ועיצוב שפתיים , מסוג רסטילן פרלן לידוקאיד המבוסס על חומצה היאלרונית ונחשב לחומר מילוי מהבטוחים והותיקים בעולם, ובוטוקס מסוג דיספורט למילוי קמטים ונפחים בידיו האמונות של ד"ר אבנר שמר, מומחה לדרמטלוגיה,שאף ירצה על החידושים באסתטיקה בעולם המודרני,
המשתתפות ייהנו מכיבוד ואף יזכו במחירים מיוחדים ובלעדיים לאירוע ההזרקות.

גלעד שגב, מנהל השיווק הארצי של ש.ל.ה( מרפאות כללית אסתטיקה סמייל ומשלימה) מציין כי:" כיום ניתן באמצעות טיפולים אסתטיים הניתנים במרפאה ואינם דורשים זמן החלמה, לשפר את המראה בעזרת חומר טבעי המקנה תוצאות טובות הנראות לעין בטווח ארוך.
המגמה של טיפול הזרקות תפסה תאוצה בשנים האחרונות ואינן רק נחלתן של כוכבות הוליווד. הודות למחירים הוגנים, הגב הרפואי של "הכללית" ושרות מקצועי ואמין בסטנדרטים גבוהים במרפאות כללית אסתטיקה , יכולה כל אישה אשר מודעת למראה שלה, לעבור את הטיפול. אנו מקווים להמשיך במסורת של מפגשי נשים ולחשוף אותן לאפשרות הטיפולים הללו".
להרשמה ופרטים: 04-8748400

אודות כללית אסתטיקה": כללית אסתטיקה הינה רשת מרפאות לרפואה אסתטית בפריסה ארצית, הודות לגב הרפואי הרחב של "כללית", נעשים כל הטיפולים על ידי מיטב הרופאים והמומחים, ועל ידי צוות רפואי מקצועי, מנוסה ומהימן, המקנה שירותי רפואה אסתטית, מקצועית וחדשנית, ברמה הגבוהה ביותר."כללית אסתטיקה" נהנה מן היציבות והחוזק הכלכלי של "כללית", תכונות המקנות ללקוחות בטחון כלכלי, שלווה ושקט נפשי לאורך הטיפול ולאחריו. "לכללית אסתטיקה" סניפים ברמת אביב,חדרה, נתניה, פתח תקווה, נס ציונה, חולון, ירושלים, באר שבע, עפולה, וקריית ביאליק. לפרטים טל. *2829.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.