21 בנובמבר 2016 – 8:08 | אין תגובות

הדסה: נחתם הסכם לשיתוף מחקר בינלאומי בתחום פגיעות חוט השדרה
שיתוף הפעולה הייחודי עם קרן ריק הנסן- על שמו של משותק הרגליים שהפך לאתלט פראלימפי בינלאומי

הסכם לשיתוף פעולה ייחודי נחתם בין בית החולים הדסה לבין קרן …

קרא עוד »
רפואה

בריאות

נשים

פלסטיקה

הריון

ראשי » ילדים, רפואת שיניים

"כללית סמייל" לילדים בקריון ,קרית ביאליק:

פורסם על ידי ב 10 במרץ 2010 – 11:582 תגובות

מרפאת שיניים בעיצוב ייחודי הגורם לילדים לחייך
מרפאת "כללית סמייל" החדישה לטיפולי שיניים לילדים, הממוקמת בקריון -קרית ביאליק, עוצבה בצבעוניות ובאווירה ידידותית המותאמת לצרכי הילדים ולהנעמת הטיפול.

טיפולי שיניים יכולים להיות דבר מרתיע לילדים . כיצד גורמים לילד לצאת עם חיוך מרופא שיניים ולהקנות לו חוויה נעימה?
במרפאת השיניים של רשת מרפאות "כללית סמייל", בקריון קרית ביאליק נפתחה לאחרונה מרפאה ייעודית לטיפולי שיניים לילדים ופעוטות. המרפאה בעלת 4 חדרי טיפול ומעוצבת באופן ידידותי ויצירתי תוך שימוש בצבעים ובחומרים רכים ליצירת אווירה נעימה לילדים. במרפאה חשבו על כל פרט ופרט על מנת להתאים לצרכי הילדים ולהנעמת הטיפול והשהות במקום. במרפאה פינת משחקים וצביעה, וכן טלוויזיה על מנת להעביר בנעימים את זמן ההמתנה.
המרפאה מצוידת במיטב המכשור המתקדם ומספקת לילדים מגוון טיפולי שיניים: טיפולים משמרים (כגון עקירות,טיפולי שורש וסתימות), טיפול בגז צחוק להפגת החרדה, טיפול אורתודונטי ליישור שיניים, וכן בהתאם לצורך טיפולי שיניים בהרדמה כללית בבתי חולים אלישע או כרמל.
את המרפאה מנהל ד"ר ראובן ויינברגר בעזרת אתי בנאי מנהלנית המרפאה.
מרפאת ילדים זו נפתחה בנוסף למרפאת סמייל הפועלת במתחם, שבה נותנים מגוון טיפולים למבוגרים ע"י צוות רופאים מנוסים ומומחים בתחומים שונים.
לדברי ד"ר ויינברגר:" הפרדנו באופן מוחלט את מרפאת הילדים ממרפאת המבוגרים הנמצאת באותו בניין, על מנת לתת לילדים שרות אופטימלי, ותחושה של אוירה נעימה וידידותית".
הורים וילדיהם המגיעים למרפאה נותרים פעורי פה ומציינים בפני הצוות כי האווירה ונראות המרפאה הקלו על ילדיהם את הביקור במרפאת השיניים והותירו בהם חוויה נעימה.
לפרטים: כללית סמייל קרית ביאליק טל: 04-8748400

2 תגובות »

  • מאת רינה גור:

    לצערי הרב אני מחכה מעל חודשיים לתור ,יש לי את הכרטיס פלטינום הייתי בצילומים ונאמר לי שאקבל הצעת מחיר עבור טיפול אחרי צילומים ותוכנית עבודה על ידי הרופאה בזבולון ואני עדיין ממתינה זו לא חוצפה?? לטלפונים אין מענה ואם כבר עונים אני שומעת את התשובה נבדוק ונחזור … מתי….??

  • מאת מנעולן:

    רעיון נחמד – ביצוע נוראי!
    כמעט ולא ניתן להשיג מישהו מהמרפאה בטלפון. שעות העבודה לא קבועות. וקביעת תור דורשת סבלנות רבה.
    בני החל טיפול. 2 סתימות פשוטות. לקח לי זמן רב לתאם את הבדיקה הראשונית ובסוף הפגישה נאמר לי כי הטיפול יתבצע רק בחודש הבא – ??? לי זה לא ברור איך מרפאה שאמורה לספק שירותי חרום מתנהלת כך.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.