21 בנובמבר 2016 – 8:08 | אין תגובות

הדסה: נחתם הסכם לשיתוף מחקר בינלאומי בתחום פגיעות חוט השדרה
שיתוף הפעולה הייחודי עם קרן ריק הנסן- על שמו של משותק הרגליים שהפך לאתלט פראלימפי בינלאומי

הסכם לשיתוף פעולה ייחודי נחתם בין בית החולים הדסה לבין קרן …

קרא עוד »
רפואה

בריאות

נשים

פלסטיקה

הריון

ראשי » בריאות, כללי, צרכנות רפואית, רפואה

חדש בבאר שבע: השקת מרפאת כללית רפואה משלימה בנווה זאב

פורסם על ידי ב 14 בפברואר 2010 – 10:102 תגובות

כללית רפואה משלימה, רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה מסוגה בישראל, הודיעה היום על השקה של מרפאת  כללית רפואה משלימה בנווה זאב בבאר שבע.

המרפאה מציעה לרווחת תושבי באר שבע והסביבה מגוון טיפולים מתחום הרפואה המשלימה הניתנים ע"י מיטב המטפלים בארץ. בין הטיפולים:  רפואה סינית, שיאצו, פרחי באך, הומיאופתיה, רפלקסולוגיה, נטורופתיה ועוד.
בנוסף, מציעה מרפאת נווה זאב טיפולים ייחודיים לילדים, עם מיטב המטפלים בעלי ניסיון בטיפול בילדים, וביניהם: רפואה סינית, שיאצו, עיסוי ורפלקסולוגיה.
כל מטופל הפונה למרפאה יתייעץ תחילה עם רופא אשר יתאים עבורו את תכנית הטיפולים היעילה והבטוחה בהתאם לצרכיו האישיים.

המנהל הרפואי של המרפאה הינו ד"ר רונלדו גבריאלוביץ'.

גלעד שגב, מנהל השיווק הארצי של ש.ל.ה (חברת בת של הכללית הכוללת את: כללית רפואה משלימה, כללית סמייל וכללית אסתטיקה), מציין: "השקתה של מרפאת  כללית רפואה משלימה בנווה זאב בבאר שבע הינה במסגרת  מגמת ההתרחבות של  רשת המרפאות של כללית רפואה משלימה, הגדולה מסוגה בישראל, ושאיפתנו  היא להעניק את מגוון הטיפולים לרווחת ולנוחותם של תושבי  באר שבע והסביבה, בקרבת מקום מגוריהם, תחת פיקוח רפואי מלא ובמחיר הוגן, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה".

אודות כללית רפואה משלימה: רשת מרפאות כללית רפואה משלימה מבית שרותי הכללית, הוקמה  ב- 1997 ומונה כ- 50 סניפים בפריסה ארצית. ברשת מגוון רחב של טיפולים וסדנאות, שנבחרו תוך הקפדה על הסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר, המקובלים גם בעולם המערבי. הטיפולים ניתנים ע"י מיטב המטפלים בארץ והינם תחת פיקוח רפואי מלא. כל מטופל הפונה לקבלת טיפול משלים בכללית רפואה משלימה יתייעץ עם רופא, עוד בטרם החל בקבלת טיפול כלשהו. הרופא יבחן את התיק הרפואי של המטופל ויערוך תשאול מקיף, וזאת על מנת להתאים עבור המטופל תכנית טיפולים היעילה והבטוחה בהתאם לצרכיו האישיים.

כללית רפואה משלימה, מכל טלפון: 2829*

2 תגובות »

  • מאת אדוה לוי:

    דרושים רפלקסולוגים למרפאה??

  • מאת רעות עינב:

    היי שמי רעות ואני רפלקסולוגית בכירה וכעת לומדת שנה שלישית מומחה בילדים ונשים בהריון אני עוסקת בפרחי באך , צמחי מרפא ודמיון מודרך ורציתי לשאול האם אתם מעוניינים בעןבדים

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.