21 בנובמבר 2016 – 8:08 | אין תגובות

הדסה: נחתם הסכם לשיתוף מחקר בינלאומי בתחום פגיעות חוט השדרה
שיתוף הפעולה הייחודי עם קרן ריק הנסן- על שמו של משותק הרגליים שהפך לאתלט פראלימפי בינלאומי

הסכם לשיתוף פעולה ייחודי נחתם בין בית החולים הדסה לבין קרן …

קרא עוד »
רפואה

בריאות

נשים

פלסטיקה

הריון

ראשי » אסתטיקה, פלסטיקה

כללית אסתטיקה אם-המושבות פתח תקווה, תקיים בבוקר שישי אירוע אביבי חוויתי להצערת עור הפנים

פורסם על ידי ב 23 במרץ 2011 – 10:12אין תגובות

לקראת עונת האביב, עונת ההתחדשות, זה הזמן לרענן את מראה הפנים ולהתחדש במראה צעיר, ולשם כך מרפאת כללית אסתטיקה אם המושבות פתח תקווה, תקיים בוקר שישי חוויתי לנשים וגברים, תושבי פתח תקווה והסביבה, בתחום הזרקות לעיצוב והצערת הפנים.
האירוע יתקיים ביום שישי,1.4.2011, בשעה 10.00, במרפאת אם המושבות פ"ת, רח' ראשון לציון 1, במרכז המסחרי (כניסה ב' קומה 2).

אל האירוע המיוחד יוזמנו נשים וגברים כאחד מאזור פתח תקווה והסביבה, המשתייכים לכל קופות החולים. במהלך האירוע יעברו המשתתפים טיפולים לעיצוב והצערת עור הפנים, הכוללים: עיצוב שפתיים , הדגשת לחיים, עיצוב סנטר וקו לסת, וטשטוש קמטי הבעה. הטיפולים יעשו באמצעות הזרקת רסטילן פרלן ודיספורט , הנחשבים לחומרים מהמובילים והבטוחים בעולם, באישור ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות.
באירוע ישתתפו ד"ר מיכאל שוחט, מומחה לרפואת עור, אשר ירצה באירוע על החידושים באסתטיקה בעולם המודרני ויבצע בידיו האמונות את ההזרקות להצערת הפנים.

משתתפי האירוע ייהנו ממחירים מיוחדים ובלעדיים לבוקר זה. מספר המשתתפים מוגבל ומותנה בהרשמה מראש.

מרפאת כללית אסתטיקה אם-המושבות מציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ע"י בכירי הרופאים לרבות: הגדלת/ הרמת/ הקטנת חזה, מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, ניתוחי אף, מתיחת בטן, טיפול בקמטים, טיפול בהזעת יתר, פילינג וטיפולי הצערת העור, עיבוי ומילוי שפתיים, איפור קבוע ועוד.

גלעד שגב, מנהל השיווק הארצי של ש.ל.ה (רשת מרפאות כללית אסתטיקה, כללית סמייל וכללית רפואה משלימה) מציין כי "כיום ניתן לשפר את המראה באמצעות טיפולים אסתטיים הניתנים במרפאה ואינם דורשים זמן החלמה, ובעזרת חומר טבעי המקנה תוצאות טובות הנראות לעין בטווח ארוך.
המגמה של טיפולי הזרקות תפסה תאוצה בשנים האחרונות ואינם רק נחלתן של כוכבי הוליווד. הודות למחירים הוגנים, הגב הרפואי של כללית ושרות מקצועי ואמין בסטנדרטים גבוהים במרפאות כללית אסתטיקה, כל אישה וגבר, אשר מודעים למראה שלהם, יכולים לעבור את הטיפול. אנו מקווים להמשיך במסורת של מפגשים מיוחדים ולחשוף אותם לאפשרות הטיפולים הללו".
להרשמה לאירוע ופרטים נוספים במרפאת כללית אסתטיקה באם המושבות, פ"ת , טל:03-9141400

* מידע זה הגיע ממשרד יחסי ציבור 'שטרן אריאלי' שמייצג את רשת מרפאות 'כללית אסתטיקה'

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.